DİĞER

Neden İşyeri Sigortası?

İşyeri sigorta ile, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (Demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak bir araya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesinde. Ayrıca poliçe dahilinde çalışanlarınız için Ferdi Kaza Teminatı da sağlayabilirsiniz.

Sizde Temiz Sigorta ayrıcalıklarıyla işyeri sigortası yaptırıp işinizi ve işyerinizi koruma altına alın.

İşyeri Sigortaları Neleri Kapsar


İşyerim Paket Sigortası
Yangın, yıldırım, infilak, Sel su baskını, Fırtına, Yer kayması, Duman, Kara-hava taşıtları çarpması, Cam kırılması, Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör, Yangın mali sorumluluk, Kira kaybı, Alternatif işyeri masrafları, İş durması, Enkaz kaldırma

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası
Yangın, Dahili su, Fırtına, Duman ,Yer kayması, Kar ağırlığı, Cam kırılması, Enkaz kaldırma giderleri, Alternatif işyeri masrafları, Alternatif konaklama masrafları Yangın - infilak mali sorumluluk, Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk, Sel ve su baskını, Kara, hava, deniz taşıtları çarpması

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası
Yangın, Ek teminatlar, Enkaz kaldırma, Alternatif işyeri masrafları, İş durması, Cam kırılması, Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli, Kasa hırsızlığı, Pompacı hırsızlığı, İşletme sorumluluk, Çevre kirliliği, 3. şahıs mali sorumluluk, Yangın mali sorumluluk, Yeraltı tank sızıntısı

İşyeri Sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer konuları 0356 715 63 49'zu arayarak Temiz Sigorta Destek Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.
Dilerseniz size en uygun işyeri poliçesi fiyat tekliflerimizi anında alarak, işyeri sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.

Neden Bireysel Emeklilik?

Seyahat Sağlık Sigortası (yurtdışı seyahat sigortası) vize başvurularında pek çok konsolosluk tarafından zorunlu tutulan bir sigortadır.

Schengen ülkeleri ve tüm dünya kapsamında yapacağınız yurt dışı seyahatleriniz için seyahat sağlık sigortanızı Temiz Sigorta üzerinden en uygun fiyatlar ile kolaylıkla satın alabilir, e-mailinize gönderilen poliçenizi anında bastırıp vize başvurunuzda kullanabilirsiniz.

Temiz Sigorta üzerinden alacağınız seyahat sağlık sigortası kapsamında 24 saat acil yardım ve seyahat danışma hizmeti veren Travel Guard Asist'ten de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ayrıca karşılaşacağınız hastalıklara karşı Sağlık Sigortası bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ferdi Kaza Kapsamı

Schengen Seyahat Sağlık Sigortası Kapsamı;
- Acil durumda, hastalık veya kaza sonucu ayakta / hastanede yatarak tedavi masrafları
- Cenazenin yurda nakli
- Acil sağlık sorunu nedeniyle nakil
- 24 saat acil yardım ve seyahat danışma hizmeti veren Travel Guard Asist’ten ücretsiz faydalanma

Tüm Dünya Seyahat Sigortası Kapsamı;
- Acil durumda hasta nakli masrafları
- Kaza ve hastalık sonucu çıkabilecek tedavi ve reçeteli ilaçların masrafları
- Acil diş hastalığı tedavi masrafları
- Kazaen yasam kaybı ve sürekli sakatlık
- Cenazenin yurda nakli
- Bagaj kaybı durumunda oluşabilecek maddi kaybınızın karşılanması
- 24 saat acil yardım ve seyahat danışma hizmeti veren Travel Guard Asist’ten ücretsiz faydalanma

Seyahat Sigortası hakkında merak ettiğiniz diğer konuları 0356 715 63 49'zu arayarak Temiz Sigorta Destek Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Dilerseniz size en uygun ve ucuz seyahat poliçesi fiyat tekliflerimizi anında alarak, seyahat sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.

Aklınızda Bulunsun:
Seyahate çıkarken poliçenizin İngilizce örneğini yanınıza almayı unutmayınız.
Seyahatiniz sırasında bir sorunla karşılaşmanız durumunda 0356 715 63 49 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.